Świadectwo umocnienia trwania na modlitwie 46 różańców Zawierzenia pod Płaszczem Maryi

Kochani, chcę się z Wami podzielić świadectwem przekazanym od osoby która również trwa na modlitwie 46 różańców Zawierzenia pod Płaszczem Maryi. Napełniło mnie ono ogromną radością i bardzo mnie umocniło.
Gdy rozpoczynaliśmy czas modlitwy, podczas Eucharystii Maryja ukazała wszystkie osoby modlące się i ich rodziny w Swoim Łonie okrywając nas Swoim Płaszczem. Równocześnie Maryja rozciągnęła Płaszcz na całą Polskę (ponieważ jest ona przez nas omadlana). W święto Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny ( 21 listopada) podczas Eucharystii Maryja wszystkich uczestników modlitwy i ich rodziny okryła białym Płaszczem ze Złotymi Gwiazdami, rozciągając Go również nad naszą Ojczyzną. Obraz powtórzył się przez przez kolejne dni (wtorek i środa) również podczas Eucharystii. We wtorek Maryja okryła nas i nasze rodziny zielonym Płaszczem, rozciągając Go również na Polskę. Natomiast w środę okryła nas i nasze rodziny – tęczowym Płaszczem, rozciągając Go również na naszą Ojczyznę.
Nie ustawajmy w naszych modlitwach i postach, niech one wypływają z głębi naszych serc przeniknione miłością i wdzięcznością do naszej Ukochanej Mamy.

mr Łucja