Świadectwo rycerki Eli: Jezu przecież Ty jesteś najmocniejszy i najskuteczniejszą ochroną przed tym wirusem, więc proszę Cię oczyść mnie

“Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli” (J24, 29)

Umiłowani w Chrystusie Panu bracia i siostry. Pragnę podzielić się z Wami moim doświadczeniem wielkiego Miłosierdzia Bożego. Zachowując wszystkie zalecenia zabezpieczające przed koronawirusem – jakie docierają do nas przez media – mamy jeszcze jedno, które  można nieustannie stosować. 

Wychodząc z “Biedronki” wcale nieuspokojona zabezpieczeniami, zatrzymałam się i niespodziewanie powiedziałam: 

„Jezu przecież Ty jesteś najmocniejszy i najskuteczniejszą ochroną przed tym wirusem, więc proszę Cię oczyść mnie”.

I zrobiłam znak krzyża na całej mojej postaci od głowy do stóp i przez ramiona.  I w tym momencie poczułam wielką siłę błogosławieństwa – musiałam wysunąć jedną nogę do tyłu, żeby nie stracić równowagi. Podziękowałam i tak oczyszczona wróciłam radosna  do domu – nie rezygnując z pozostałych zabezpieczeń, ( dla uspokojenia bliskich, znajomych i ludzi mijanych w sklepie i na ulicy).

I teraz oczyszczam też w taki sposób wszystko co kupuję, co ubieram, torebkę i obiekty do których wchodzę itp.

Zaufajcie  Bogu Miłosiernemu, bo chce nam pomóc. Ja wierzę, bo doświadczyłam tej mocy, ”a  błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli. “

Wiara czyni cuda, niech więc w każdym z nas będzie nie mniejsza jak “ziarenko gorczycy”.

Niech nas błogosławi Ojciec Wszechrzeczy, Umiłowany Syn Baranek Boży i Wszechobecny Duch Święty.  W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.  Amen.

      mała ela

ostatnio dodane