Świadectwo działania Matki Bożej z Guadelupe

Kiedy planowaliśmy wyjazd do Niepokalanowa na czuwanie poświęcone Bogu Ojcu w dniach 6/7 sierpnia 2022r. zaproponowałam wyjazd mojej siostrze ciotecznej, nie wiedząc, jakie ma zmartwienie.
Zgodziła się i pojechała ofiarowując wyjazd i modlitwy za swoje córki. Dowiedziałam się dopiero, że jej dwie córki spodziewają się dziecka i obydwie ciąże są zagrożone. Mama zamówiła też Mszę świętą u księdza Lesława w ich intencji. W nocy 7 sierpnia Ksiądz Lesław okrył nas płaszczem Matki Bożej z Guadelupe. Gosia mama dziewczyn wróciła z nadzieją, odmawiała też co dzień litanię do Matki Bożej z Guadelupe okrywającej płaszczem. Nadmienię, że w drodze do Niepokalanowa modliliśmy się też przy grobie świętego ojca Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii.
Dziewczyny miały terminy porodu jedna w połowie października, druga na początku listopada, mama nie ustawała w modlitwie. Dokładnie dwa miesiące od tego wyjazdu i okrycia płaszczem w dniu Najświętszej Matki Bożej Różańcowej 7 października br. / też w dniu poświęconym Bogu Ojcu / obydwie, choć jedna w Lublinie, druga w Warszawie urodziły zdrowe dzieciątka. Urodziła się Liliana i Nikodem.
Chwała Ci Panie. Dziękujemy Matce Bożej z Guadelupe za Jej pomoc i prosimy o dalszą opiekę dla dzieci, ich mam i babci.
mr Cecylia z Kraśnika