Rycerka Jola Jaros odeszła do Pana.

Rycerka Jola Jaros, animatorka kła Legionu MRMSJ z Bełchatowa po ciężkiej chorobie ( rak – glejak, 4 stadium, 3 guzy – rak najcięższy, złośliwy) zasnęła w Panu 12 maja 2021 ok. 18:45 

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Szczęść Boże.                                                                                                                                         

Dnia 12 maja 2021r. odeszła do Domu Pana, rycerka Jolanta Jaros z Bełchatowa. Zmarła była oddana  Bogu, całym ciałem i całą duszą. Celem, jej życia było, wypełnić wolę Bożą.  Wiosną,  2020 roku, kiedy świat usłyszał o koronawirusie, wówczas Pan Jezus powiedział do niej: “nadejdą ciężkie czasy dla ludzi i przyjdzie wielki ucisk”, jednak Bóg, zabierze ją do siebie przed tym czasem.

W kwietniu 2021 roku, kiedy okazało się, że Jola ma guza mózgu, Pan Jezus, zapytał ją 2 dni przed operacją, “czy jest gotowa oddać życie za Niego”. Odpowiedź była stanowcza: że jest gotowa. Wówczas Pan, powiedział, że każdemu z nas zada takie pytanie.

Zmarła żyła misją, całkowitego oddania się Bogu. Była pierwszą rycerką w Bełchatowie i zachęcała kolejnych kandydatów na rycerzy MSJ.

To dzięki niej, bełchatowscy rycerze w każdy 2 piątek miesiąca Adorują Najświętszy Sakrament. Będzie nam jej brakowało. Zostanie w naszych w naszych sercach i pamięci na zawsze.                                                                                                                 

Mali Rycerze Miłosiernego Serca Jezusowego z Bełchatowa