Rok 2009 – Zapiski założycielki Legionu MRMSJ

ROK 2009

Dnia, 03.01.2009 r.

Maryjo, Matko, spójrz na tę zbolałą ludzkość i przyjdź nam z pomocą. Okaż, że jesteś Matką, broń nas, jako swoje dzieci, te dobre i te marnotrawne, które pobłądziły. Ratuj nas Matko Boża.

Mówi Matka Boża: – Spójrz, dziecię moje, na Moje Serce, Które pragnie zbawienia każdego z was. Nic nie czynicie, abyście byli Moimi dziećmi. Ta garstka pragnie Mnie kochać i są kochani przez Matkę Niebieską. Wróćcie dzieci Moje, tęsknię za każdym, ale wiele z was idzie na zatracenie. Tylko garstka okazuje Mi miłość i jest Mi wierna. Takie dzieci niech się nie lękają, bo opieka Moja jest nad nimi. Czuwajcie dzieci Moje i ufajcie, że Ja was obronię. Zakotwiczcie się w Moim Niepokalanym Sercu – Ono jest schronieniem dla was. Wiele przyjdzie trwogi i lęku, ale ufajcie, bo moc jest w ufności. Wiele przyjdzie kataklizmów i tragedii – o ile będzie w was wiara silna – przejdziecie bezpiecznie, bo Matka będzie czuwać nad swymi dziećmi. Będę błogosławiła i udzielała wam wszelkich łask. Amen.

Dnia, 11.01.2009 r. – Dialog z NMP w szpitalu w Niemczech.

Wewnętrznie usłyszałam głos – przemówiła do mnie Matka Boża mówiąc:

Uczcijcie Moje przeczyste ŁONO i Dzieciątko Jezus poczęte za sprawą Ducha Świętego. Czcijcie w każdy dzień przez 9 miesięcy odmawiając Anioł Pański. Czcząc łono Matki Bożej i w nim Dzieciątko Jezus przez odmawianie modlitwy – Matka Boża obejmuje ochroną i opieką matki, które poczęły dzieci. Modlitwy zaczynamy od 25 marca 2009 r. tzn. od Zwiastowania NMP.

Przed odmówieniem „Anioł Pański” modlitwa ofiarowania:

Maryjo, uwielbiam Twoje Przeczyste Łono i to Dzieciątko, które się w Nim poczęło i proszę o wszystkie dzieci poczęte, aby rodzice dali im życie, którym Bóg ich obdarzył i kochali je w życiu taką miłością, jaką Ty kochałaś swojego Syna, a naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Anioł Pański…

[1] Zapisków bez dat jest więcej. Tu tylko sygnalizujemy trzy. Wartościowym jest jedyny przekaz św. Józefa skierowany do rodzin. Inne według możliwości redakcyjnych będą publikowane w Głosie Małego Rycerza, kwartalniku Legionu MRMSJ.

ostatnio dodane