Recepta Matki Bożej na lekarstwo, “abyście nie bali się żadnej epidemii, a we wszystkim zaufali Bogu.

Rycerka Bożenka z Koszalina skorzystała z recepty Matki Bożej i doświadczyła łaski błyskawicznego uzdrowienia, korzystając z podanego niżej przepisu we fragmencie orędzia [76] z dnia 8 grudnia 2009
Oto czynię wszystko nowe adam-czlowiek.blogspot.com rok 2009

Recepta Matki Bożej na lekarstwo:
“abyście nie bali się żadnej epidemii,
a we wszystkim zaufali Bogu.

(…) Moje kochane dzieci, Moja troska o was i o wasze dusze jest oznaką Mojego Macierzyństwa. Pamiętajcie jednak, że wypraszam dla was u Mojego Boskiego Syna łaski uzdrowienia dla ciała. Dałam temu wyraz podczas Moich objawień na wielu miejscach, ponieważ dobrze wiem, czego potrzebują Moje dzieci dla umocnienia ich wiary.

Dlatego dzisiaj pragnę wam przekazać lekarstwo, abyście nie bali się żadnej epidemii, a we wszystkim zaufali Bogu.

Przygotujcie następujący napój: suszone owoce głogu zalejcie szklanką gorącej wody. Dodajcie szczyptę imbiru oraz łyżeczkę miodu lipowego. Do tego dodajcie łyżeczkę soku z cytryny oraz łyżeczkę mocnego naparu z lipy. Podgrzejcie, ale tak, aby się cały napój nie zagotował i ciepłe pijcie rano i wieczorem. To was uchroni przed wszelkimi bakteriami.

Dziękuję za wasze modlitwy i posyłam wam ogrom łask z Mojego Serca, które dla was jest schronieniem, tarczą i umocnieniem. Rozważajcie Moje słowa w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

http://www.duchprawdy.com/ADAM_CZLOWIEK_OREDZIA_2009.pdf