KRAŚNIK 2021, `20, `19, `18, `17, `16, `15, `14 – Koronka do BM na ulicach

Animatorka Cecylia: My jak co roku na placu przy Urzędzie Stanu Cywilnego. Było nas dużo – ponad 50 osób, a na zdjęciu zmieściło się tylko 6., ale z kapłanem, oczywiście. mr Cecylia D.

KRAŚNIK 2020 – KORONKA NA ULICACH…

A my jak co roku na placu przy Urzędzie Stanu Cywilnego. mr Cecylia D.

KRAŚNIK 2019 – KORONKA NA ULICACH…

Modliliśmy się jak co roku przy skrzyżowaniu ulic: Urzędowskiej i Mieszka Pierwszego w Kraśniku na placu przed Urzędem Stanu Cywilnego było ponad 50 osób / zdjęcie zrobione przed modlitwą, kiedy się zbieramy / był z nami kapłan przez pośrednictwo którego otrzymaliśmy błogosławieństwo. Od lat tu się modlimy z inicjatywy Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki.

KRAŚNIK 2018 – KORONKA NA ULICACH…

Zdjęcie z odmawiania koronki na ulicy przy USC zostało zrobione na 5 min. przed 15-tą. Jeszcze kilka osób doszło, a najbardziej cieszyliśmy się, że wśród nas było dwóch kapłanów, którzy modlili się z nami, a na koniec po odśpiewaniu pieśni “Jezu ufam Tobie” pobłogosławili nas.
W Kraśniku modlono się w kilku miejscach w poszczególnych dzielnicach miasta, a my jak co roku na placu przy Urzędzie Stanu Cywilnego. mr Cecylia D.

KRAŚNIK 2017 – KORONKA NA ULICACH…

W dniu 28 września br.w kilku miejscach w Kraśniku odmawiana była Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miasta, zarówno w dzielnicy Kraśnika Starego jak i Fabrycznego i Dworca. Zdjęcie zrobione na kilka minut przed 15-tą gdzie ludzie jeszcze dochodzili, było 39 osób z inicjatywy Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego.

KRAŚNIK 2016 – KORONKA NA ULICACH…

Koronkę do Miłosierdzia Bożego na ulicach miasta Kraśnika 28.09.2016 r. odmawiało ok. 60 osób, nie wszystkich widać na zdjęciu.

KRAŚNIK 2015 – KORONKA NA ULICACH…

W Kraśniku modliliśmy się w kilku miejscach, zarówno w dzielnicy starej, jak i w fabrycznej.Było ogłaszane w kościele, to i ludzie przyszli. Pod USC modliliśmy się z kapłanem. Było ok. 60 osób. Nie wszystkich widać na zdjęciu.

KRAŚNIK 2014 – KORONKA NA ULICACH…

W dniu wczorajszym (28.09.) w Kraśniku na ulicach miast modliliśmy się o godz. 15-tej w kilku miejscach. W dzielnicy Fabrycznej w pobliżu kościoła Św. Józefa, w dzielnicy Dworca PKP w pobliżu kościoła Św. Antoniego oraz w dzielnicy Koszary przy skrzyżowaniu ulic Urzędowskiej i Chopina było nas 36 osób z plakatami i obrazkami oraz znaczkami Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego.