INTENCJE z Głosu MR 1

GŁÓWNE INTENCJE z Głosu MR 1

DO MSZY ŚW. I ZANOSZONYCH MODLITW

1. O rychły tryumf Niepokalanego Serca Maryi, Jej zwycięstwa nad szatanem w duszach ludzkich, w Polsce i na całym świecie za przyczyną św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2. O łaskę świętości dla wszystkich biskupów i kapłanów, a szczególnie dla Episkopatu Polski oraz o wypełnienie planów Bożych wobec całego Kościoła przez posługę Ojca św. Benedykta XVI.

3. Aby Polska przyjęła Jezusa Chrystusa za swego Króla i Pana przez Intronizację, za przyczyną Królowej Polski, Aniołów i Wszystkich Świętych oraz wyniesienie na ołtarze sł. B. Rozalii Celakówny.

4. O uznanie święta Boga Ojca całej ludzkości w Kościele Chrystusowym przez wstawiennictwo Aniołów i Wszystkich Świętych.

5. W intencjach, które w swoim Niepokalanym Sercu nosi Matka Boża.

6. Nadal jest prośba o Msze św. wyznaczony post  (2-go dnia m-ca lub inny wyznaczony dzień przez członka) i modlitwę w intencji: O pomoc Bożą w uregulowaniu spraw Wspólnoty Małych Rycerzy.

7. O Miłosierdzie Boże dla Polski i wszystkich Polaków (w kraju i na świecie) za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II.

Uwaga: W tej ostatniej w intencji powinno się zamówić jak najwięcej Mszy św. 1 maja 2011 (w dniu beatyfikacji Jana Pawła II ale po uroczystości).