Intencje na 30 mszy św. od dzisiaj we wschodniej Ukrainie

Intencje na 30 mszy św. od 7 marca – 4 kwietnia 2022 roku

9 mszy św. od 7–15.03.2022

O ochronę granic (narodów) Królowej Korony Polskiej od wszelkiego zła, skutkującego przez migrację i zniweczenie wszelkich działań, planów i zasadzek szatana na wszystkich płaszczyznach życia duchowego i doczesnego mocą wstawienniczą Królowej Polski, Św. Michała Archanioła i Aniołów oraz Wszystkich Świętych i świętych dusz czyśćcowych.

Dziesiąta msza św. 16.03.2022

“O Uwielbienie Trójcy Świętej i podziękowanie Panu Bogu za udzielone  łaski i owoce tych odprawionych 9 mszy św. za przyczyną Królowej Polski, Św. Michała Archanioła i Aniołów oraz Wszystkich Świętych i świętych dusz czyśćcowych.

9 mszy św. od 17–25.03.2022

2. O przebłaganie Boga Ojca za wszystkie grzechy rządzących i całego Narodu polskiego przez wszystkie pokolenia od początku istnienia narodu i państwa polskiego i miłosierdzie Boże, aby ich skutki przewinień nie miały wpływu na nas i przyszłe pokolenia mocą wstawienniczą wszystkich świętych i błogosławionych Narodu Polskiego.

Dziesiąta msza św. 26.03.2022

“O Uwielbienie Trójcy Świętej i podziękowanie Panu Bogu za udzielone łaski i owoce tych odprawionych 9 mszy św. za przyczyną wszystkich świętych i błogosławionych Narodu Polskiego.

9 mszy św. od 27.03. – 04.04.2022

3. Uwielbienie Boga w Trójcy Świętej Jedynego w Zwycięstwie Maryi, w pokonaniu szatana i tryumfie Jej Niepokalanego Serca w sercach i duszach wszystkich ludzi świata szczególnie w Polsce, Rosji i Ukrainie mocą wstawienniczą Dworu Niebieskiego.

Dziesiąta msza św. 5.04.2022

“O Uwielbienie Trójcy Świętej i podziękowanie Panu Bogu za udzielone łaski i owoce tych odprawionych 9 mszy św. za przyczyną wstawienniczą Dworu Niebieskiego.

Prezes Zarządu Legionu MRMSJ

P.S.

Intencje przyjęte przez ks. Stanisława we wschodniej Ukrainie. W rozmowie Ksiądz podziękował wszystkim wspierającym w ten sposób za pomoc finansowo ale i za modlitwę. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękuje w tych trudnych dla nich chwilach i błogosławi.

Rycerka z Torunia informuje:

„Szczęść Boże!
18 czerwca (sobota) o godz. 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy
Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II w Toruniu zostanie
odprawiona Msza Święta w intencji Legionu Małych Rycerzy Miłosiernego
Serca Jezusowego. Serdecznie zapraszam.
Teresa z Torunia”