Figura Matki Bożej z egzorcyzmem: “NA OŚLEPIENIE SZATANA”

Matka Boża z egzorcyzmem

DO ZAINTERESOWANYCH FIGURĄ MATKI BOŻEJ NA OŚLEPIENIE SZATANA

Źródłem tej inicjatywy jest ORĘDZIE MATKI BOŻEJ DO NARODU POLSKIEGO I CAŁEGO ŚWIATA z dnia 15 i 17.V.1999 r. opublikowane w Głosie Małego Rycerza nr 40 str. 57 i na stronie Legionu MRMSJ: https://malirycerze.pl/glos-malego-rycerza-nr-40/

Będzie to nowo wykonana statuetka naszkicowana na załączonym rysunku. Jedna ręka MB, która jest wyciągnięta będzie skierowana wskazując na Niepokalane Serce Maryi (w której mieszka Trójca Święta – WK). Druga trzymająca gromnicę, jako światło Chrystusa Pana na oślepienie szatana. Wąż pod nogami z łbem zwisającym oślepiony Bożym światłem.

Wysokość figury 28 cm z podstawą, biała ze złoceniami, na której będzie widniał napis NA OŚLEPIENIE SZATANA, który tu ma swoje umocowanie.    

Zainteresowani figurą – kom. 512080099

ORĘDZIE MATKI BOŻEJ DO NARODU POLSKIEGO I CAŁEGO ŚWIATA (fragment)

Na rychłe zejście w Chwale Jezusa Chrystusa Króla i Pana Blask Serca Mojego (Matki Bożej) oślepi Szatana.

Wezwanie: „Na Oślepienie Szatana!”

Prośba Matki Bożej z dnia 15 i 17.V.1999 r.

DZIECI MOJE!

Dzisiaj najważniejsza jest ta sprawa!

Pragnę, aby w każdym domu, w oknie lub na balkonie, albo w przydomowym ogródku stał Mój wizerunek figurki z gipsu o niewielkich rozmiarach, gdzie Moje Serce jest na wierzchu lub wizerunek Mojego Syna Jezusa Chrystusa z Sercem na zewnątrz.

Figurka ta ma być koniecznie poświęcona z wezwaniem:

„NA OŚLEPIENIE SZATANA”.

– Dzieci Moje – podajcie tę dobrą nowinę z Woli Boga Ojca swoim rodzinom, znajomymi całemu Kościołowi Świętemu w Polsce i zagranicą. Niech bogatsi kupują biedniejszym, biedni — jeszcze bardziej ubogim. (…)

Źródło: Głos MR nr 40 str. 57

P.S. Od s. Marceliny: Jeżeli ktoś ma figurę w domu Matki Bożej lub Pana Jezusa z otwartym na wierzchu sercem i pragnie mieć z tym egzorcyzmem niech wykona napis na podstawie figury i da poświęcić dla własnego użytku.

Surowa statua jako wzorzec do wykonania matrycy odlewniczej.

Gotowa Figura Matki Bożej – kontakt dla zainteresowanych: 512080099