7 dobowe RÓŻAŃCOWE JERYCHO 1-8.XI.2023 w Szczecinie i 5-12.XI.2023 w duchowej łączności z Kaplicą Miłosiernego Pana w Koszalinie i uczestnikami w Polsce.

PODSUMOWANIE WYDARZENIA RÓŻAŃCOWE JERYCHO 1-8 LISTOPADA I 5-12.11.2023

W wydarzeniu wzięło ponad udział ok. 500 osób zapisanych z 70 miejscowości w Polsce (i jedna z Holandii) jak niżej:

Amsterdam (Holandia), Augustów, Bełchatów, Białogard, Bielsko-Biała, Brzeszcze, Cewelino, Chełm, Chodzież, Ełk, Gdynia, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wlkp., Goślina Murowana, Grodzisk Maz., Jawor, Kielce, Kłobuck, Konin, Koszalin, Kraków, Kraśnik, Krynica Górska, Lublin, Leszczyniec, Lębork, Lubartów, Łapy, Łódź (Tuszyn, Kalino), Marianowo, Mielec, Nałęczów, Nowy Targ, Olkusz, Olsztyn k/Częstochowy, Ostrowsko, Ostrów Wlkp., Oświęcim, Otwock k/W-wy, Piece, Pilica, Piotrków Tryb., Poraj, Powidz, Poznań, Puck, Pyzdry Wlkp., Radom, Resko, Siedlce, Sławno, Słupca, Sokołów Małopolski, Stargard (Piece), Strzekęcin, Szczecin, Tarczyn, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Warszawa, Wola, Wrocław, Września, Zduńska Wola, Żagań,

oraz wielu nieznanych organizatorom (nie zarejestrowanych) ale wiadomych Panu Bogu uczestników.

Nie wszystkie miejscowości zostały odnotowane przy zapisach, więc jeśli jakaś miejscowość została pominięta – prosimy o zgłoszenie – zostanie dokonana korekta.

Bogu niech będą dzięki, że raczył wzbudzić swoją łaską do wzięcia w tym wydarzeniu przedstawicieli Polski zatroskanych o perspektywę naszego Narodu i państwa. Wszystkim biorącym udział w tym wydarzeniu niech dobry Bóg wynagrodzi za modlitwę i podjęty trud. Bóg zapłać!

Zachęcamy ponadto do udziału w trzy dobowym Triduum (od Apelu Jasnogórskiego, 22 listopada od 21:00 do 25.11.2023 do Apelu do 21:00) przed uroczystością Chrystusa Króla (26.11.2023) na wzór Różańcowego Jerycha z tym, że nie 7 dni i nocy a 3 doby.

Przebieg według grafiku (poniżej) – wyznaczona godzina, w której odmawiany jest część Różańca z podana tajemnicą i koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Litania wg uznania: Do Chrystusa Króla lub Litania do Króla Miłosierdzia Najmiłosierniejszego Zbawiciela z modlitwa do Króla Miłosierdzia i Polski. Pozostały czas wg uznani a włączającego się w to wydarzenie modlitewne.

UWIELBIENIE JEZUSA CHRYSTUSA – KRÓLA WSZECHŚWIATA Z PROŚBĄ O POWSZECHNE UZNANIE PRAWA BOŻEGO I WŁADZY KRÓLEWSKIEJ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA MIŁOSIERDZIA I POLSKI W NARODZIE I PAŃSTWIE POLSKIM

►Przez Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi – O uwielbienie Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata z prośbą o powszechne uznanie Prawa Bożego i władzy królewskiej Jezusa Króla Miłosierdzia i Polski w Kościele, NARODZIE i PAŃSTWIE POLSKIM, przez władzę świecką i duchowną wszystkich szczebli i przez wszystkich Polaków – mieszkańców kraju za przyczyną Dworu Niebieskiego.

Zapisy na TRIDDUUM ku czci Chrystusa Króla…

Proroctwo O. Antonello Cadeddu[1]JEZUS BŁAGA: ja chcę mieć w Koszalinie kościół otwarty przez całą dobę, gdzie wiele moich świeckich dzieci będzie adorować wieczyście Najświętszy Sakrament w intencji całej Polski. JEZUS PROSI WAS O TO. Nie za klauzurą, ale w kościele, który wskaże ksiądz biskup. 

W UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

SZCZECIN ROZPOCZYNA

7 DOBOWE RÓŻAŃCOWE JERYCHO

1-8 listopada 2023

Kilka dni wcześniej od powyższego terminu /w tytule/ Szczecin już rozpoczyna walkę pod wodzą Króla Miłosierdzia w Najświętszym Sakramencie i składa ofiarę Bogu Ojcu przez Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi. Jerycho rozpoczynamy 1-ego o godzinie 19.00 w kościele Św. Jana Chrzciciela na ul. Bogurodzicy 3 w Szczecinie. Adoracja w Bazylice św. Jana Chrzciciela będzie w ciągu dnia w godzinach od 7.00 rano do 21.00 i zakończy się 4-ego o godzinie 19.00.

W godzinach nocnych, od godziny 21.00 do 7.00 rano modlimy się w kościele Matki Bożej Jasnogórskiej na Wzgórzu Hetmańskim w Szczecinie.

Kolejne dni, tj. od.  4-ego od godziny 19:00 w godzinach nocnych – od 19.00 do 6.00 rano modlimy się w kaplicy przy kościele Świętego Józefa na Pomorzanach, a w ciągu dnia w ciszy modlimy się w kaplicy wieczystej adoracji przy Sanktuarium Najświętszego Serca Jezusowego w Szczecinie. Kończymy Jerycho 8-ego o godzinie 19.00

Koordynator wydarzenia Anna A-S. tel. 790 500 257

Zostały zamówione Msze św. na czas trwania Różańcowego Jerycha

  • na czas trwania Jerycha w Szczecinie od 1-8.11.2023 Ks. Stanisław W.

8 Mszy św. 1-8.11.2023 w int. W Intencjach Matki Bożej Miłosierdzia o zmiłowanie dla dusz czyśćcowych i ich wsparcie zwłaszcza o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, o wiarę, pokój, zgodę i władzę RP wg woli Bożej. Niech mury Jerycha zadrżą i stanie się Twoja wola, Ojcze w dalszej egzystencji Narodu Polskiego aby Chrześcijaństwo królowało.

  • na czas trwania Jerycha w Polsce 5-12.11.2023 Ks. Lesław K.

7 Mszy św. 5-12.11.2023 w int.

O Boże zmiłowanie dla dusz czyśćcowych z prośbą, by ich wstawiennictwo u Boga bogatego w Miłosierdzie wyjednało dla Polaków wiarę, pokój, zgodę i władzę w Polsce wg woli Bożej przez Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi i Wszystkich Świętych.

1 Msza św. 13.11.2023 w int.

W Intencjach Matki Bożej Miłosierdzia, a zwłaszcza o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, o wiarę, pokój, zgodę i władzę RP wg woli Bożej. Niech mury Jerycha zadrżą i stanie się Twoja wola, Ojcze w dalszej egzystencji Narodu Polskiego aby Chrześcijaństwo królowało.

7 dobowe RÓŻAŃCOWE JERYCHO 5-12.XI.2023 – O wiarę, pokój, zgodę i władzę RP wg woli Bożej, w duchowej łączności z Kaplicą Miłosiernego Pana w Koszalinie i wszystkimi zainteresowanymi i zatroskanymi o dobro, Boży ład i porządek w Polsce – Ojczyźnie naszej

Podawać dalej i mobilizować wszystkich zainteresowanych i zatroskanych o dobro Polski – Ojczyzny naszej.

od godz. 21:00 w niedzielę 5.11.2023 do godz. 21:00w niedzielę 12.11.2023

intencja szczegółowa:

Niech mury Jerycha zadrżą i stanie się Twoja wola, Ojcze w dalszej egzystencji Narodu Polskiego, aby Chrześcijaństwo królowało.

Ks. Krzysztof z KRM zatroskany o powyborczą sytuację Polski zasugerował, aby jeszcze przed pierwszym posiedzeniem Sejmu RP X kadencji zorganizować RÓŻAŃCOWE JERYCHO (na wzór jakie było zorganizowane na Jasnej Górze przed zagrożoną pierwszą pielgrzymką Jana Pawła II do Polski przez Śp. Anatola Kaszczuka, świecki apostoł różańca, niewolnik Matki Bożej).

Teraz chodzi o wybór rządu RP wg woli Bożej. Jaki będzie nowy RZĄD i czy będzie wg zamierzeń polityków to zależy od Boga. Tak są przekonani ludzie wierzący. Dlatego chcemy podjąć to wyzwanie mobilizując się wzajemnie, by uprosić u Króla Miłosierdzia i Polski najlepsze rozwiązanie i opcję. My już dokonaliśmy wyboru przy urnach – teraz czas oddać działanie dobremu Bogu, ufając Mu, że przez moc pokuty, modlitwy i ofiary zostaną udzielone potrzebne łaski i błogosławieństwo w naprawieniu Bożego porządku i ładu w naszej Ojczyźnie.

2. W łączności fizycznej i duchowej – także przez łącza internetowe: https://dommilosierdzia.pl/o-nas/adoracja-on-line/ z Kaplicą Miłosiernego Pana w Domu Miłosierdzia w Koszalinie, która została wyznaczona przez Biskupa diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej do MODLITW ZA OJCZYZNĘ w świetle PROROCTWA SKRZATUSKIEGO:

JEZUS BŁAGA: ja chcę mieć w Koszalinie kościół otwarty przez całą dobę, gdzie wiele moich świeckich dzieci będzie adorować wieczyście Najświętszy Sakrament w intencji całej Polski. JEZUS PROSI WAS O TO. Nie za klauzurą, ale w kościele, który wskaże ksiądz biskup. Proroctwo O. Antonello Cadeddu[1]

Wszystkich zainteresowanych tą inicjatywą i zatroskanych o dobro Polski naszej ukochanej Ojczyzny prosimy o zgłaszanie się. Kontakt do trzech wyżej wymienionych propozycji:

Ad1. 664 035 180 – Maria M. – lokalne spotkania modlitewne – adoracje

Ad2. 790 500 257 – Ani A.-S. – włączenie się w Jerycho w parafiach szczecińskich.

Ad.3 668093700 – Wiesław K. – włączenie się w Jerycho w łączności duchowej i przez łącze internetowe https://dommilosierdzia.pl/o-nas/adoracja-on-line/ z Kaplicą Miłosiernego Pana w Domu Miłosierdzia w Koszalinie.

Proroctwo O. Antonello Cadeddu[1]JEZUS BŁAGA: ja chcę mieć w Koszalinie kościół otwarty przez całą dobę, gdzie wiele moich świeckich dzieci będzie adorować wieczyście Najświętszy Sakrament w intencji całej Polski. JEZUS PROSI WAS O TO. Nie za klauzurą, ale w kościele, który wskaże ksiądz biskup. 

[1] 15.09.2013 r. podczas adoracji Najświętszego Sakramentu o. Antonello, charyzmatyczny włoski rekolekcjonista, wygłosił proroctwo dla diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej z okazji 25 rocznicy koronacji Piety Matki Bożej Bolesnej, MATKI MIŁOŚCI ZRANIONEJ I NASZEJ NADZIEI.

Zarząd Legionu MRMSJ

P.S. PRZEBIEG JERYCHA – grafik na 7 dni i nocy – na początku każdej godziny niech towarzyszy krótka modlitwa do Ducha Świętego np. „Przyjdź Duchu Święty, Przyjdź przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego serca Maryi Twojej umiłowanej Oblubienicy”/x3 przed rozpoczęciem różańca; w każdej godzinie jest odmawiana cząstką różańca (5 dziesiątek) z tajemnic radosnych, światła, bolesnych, chwalebnych (zaczynając Apelem Jasnogórskim o 21:00 w niedzielę 5 listopada to: od 2100-2200 godz. tajem. RADOSNE; od 2200–2300 tajem. ŚWIATŁA, od 2300-2400 tajem. BOLESNE, 000-100 tajem. CHWALEBNE, 100-200 itd.

Ponadto po różańcu w każdej godzinie Koronka do Bożego Miłosierdzia jako modlitwa przebłagania Boga Ojca. Inne sugestie do wypełnienia godziny to: Litania do Andrzeja Boboli, Litania do Narodu Polskiego, Litania do Anioła Stróża Polski i inne wg uznania podejmujących jedną godzinę adoracji przed Najświętszym Sakramentem lub w domu (np. chorzy). Mogą być rozważania 24 godzin Męki wg Luizy Piccaretty, modlitwa w ciszy… Łączymy się z całym Dworem Niebieskim prosząc o wsparcie i zaniesienie trudów, modlitw i ofiarowanych cierpień przed tron Boga Ojca mocą zasług Chrystusowych przez Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi. Amen.

Pamiętajmy RÓŻANIEC i KORONKA do Bożego Miłosierdzia w każdej godzinie RÓŻAŃCOWEGO JERYCHA


Sugestia dla zapisujących się, aby uwzględniali stałą godzinę w grafiku Różańcowego Jerycha i zwracali uwagę, że każdego dnia wypada inna część różańca.

Grafik poniżej dot. terminu 5-12.11.2023 dla wszystkich pragnących wziąć udział w Jerychu z Koszalina, Polski i zagranicy – w łączności duchowej i przez łącze internetowe https://dommilosierdzia.pl/o-nas/adoracja-on-line/. Zapisy – Wiesław 668 093 700