63 Msze św. o PRZEBŁAGANIE BOGA i o BOŻE MIŁOSIERDZIE…11-19.04.2020

63 (7 x 9) Msze św. 

od WIELKIEJ SOBOTY

do NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA (ŚWIĘTA MIŁOSIERDZIA)

11-19.04.2020

ks. Andrzej K., ks. Dariusz S., ks. Sebastian K.,

ks. Lesław K., ks. Franciszek S., ks. Dariusz D.

(tylko ks. Tadeusz B. od 13-21.2020.)

(ofiara i intencje  – Legion Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego)

 

Wielka Sobota, 11.04.2020 –  godz.

1. Msza św. w int. Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie w duszach kapłanów i zakonników.

Zmartwychwstanie Pańskie, 12.04.2020 – godz.

2. Msza św. w int. Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie w duszach ofiarnych, pobożnych i wiernych Chrystusowi.

Poniedziałek Wielkanocny, 13.04.2020 – godz.

3. Msza św. w int. Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie w duszach pogan i nie znających Chrystusa.  

Wtorek, 14.04.2020 – godz.

4. Msza św. w int. Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie w duszach schizmatyków, heretyków i odszczepieńców.

Środa, 15.04.2020 – godz.

5. Msza św. w int. Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie w duszach cichych, pokornych i duszach małych dzieci.

Czwartek, 16.04.2020 – godz.

6. Msza św. w int Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie w duszach, które czczą i wysławiają miłosierdzie Boże w tym Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego.

Piątek, 17.04.2020 – godz.

7. Msza św. w int. Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie o miłosierdzie Boże i wieczny pokój dla dusz, które są w więzieniu czyśćcowym.

Sobota, 18.04.2020 – godz.

8. Msza św. w int. Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie w duszach oziębłych. 

Niedziela Miłosierdzia, 19.04.2020 – godz.

9. Msza św. w int. Przebłaganie Boga Ojca z prośbą o zwycięstwo nad szatanem i wszelkim złem oraz o wypełnienie się woli Bożej w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi pomnożone wszystkimi prośbami i ofiarami Kościoła Chrystusowego; o wiarę, pokój i Boże miłosierdzie dla nas, Polski i świata całego oraz o światło, dary i owoce Ducha Świętego dla wszystkich ludzi w otwarciu się na działanie Bożego Miłosierdzia, szczególnie w duszach grzeszników.

 

Kochani w Chrystusie, Królu Miłosierdzia i Poski Barcia i Siostry!


W obecnym czasie – póki jeszcze są możliwości ofiarowania i odprawiania Mszy św.

są zamawiane licznie intencje mszalne u wielu znanych nam kapłanów (głównie u tych którzy przewodzili nam i przewodza w wielu ucztach duchowych).

Zamieszczamy je na naszej stronie: https://www.mali-rycerze.pl/strona,1

Dzisiaj, 8.04.2020 r. jeszcze zostały zredagowane i zamówione intencje na czas Nowenny do Bożego Miłosierdzia.

Jest to  7 NOWENN MSZY św. (7 kapłanów x 9 mszy) w intencjach jak niżej, 

które zakończą się Niedzielę Miłosierdzia, 19.04.2020 

tuż przed kolejnym duchowym wydarzeniem o nazwie OCALENIE. www.ocalenie.info. 

W załozeniu tej inicjatywy – tych 7 nowenn to akty przebłagania Boga Ojca za 7 grzechów głównych uosabiających wszystkie nieprawości i grzechy ludzkości, w podanych przedstawicielach dusz ludzkich przez Króla Miłosierdzia św. s. Faustynie w nowennie do Bożego Miłosierdzia.

Włączmy te intencje do swoich codziennych duchowych praktyk w tym szczególnym czasie Niezgłębionego Miłosierdzia Bożego jakim jest Nowenna do Bożego Miłosierdzia przygotowująca nas do Święta Bożego Miłosierdzia i OKTAWA WIELKANOCNA.

 

SPECJALNE MACIERZYŃSKIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO MARYI

Dla czytających te słowa Kochani w Chrystusie Panu – dla każdego osobno:

“Niech cię chroni przed szatanem, jego nienawiścią i złością;

Niech napełni cię pokojem i miłością,

abyś tym pokojem i miłością mógł dzielić się z innymi

NIECH CIĘ BŁOGOSŁAWI MARYJA.

w Imię ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen (x3)