6 mszy św. – o uwielbienie Trójcy Świętej w sercach wszystkich ludzi świata

6 mszy św. – ku czci Pana Jezusa i o uwielbienie Trójcy Świętej

przez Najświętsze Serce Jezusa,

Niepokalane Serce Maryi i Przeczyste Serce św. Józefa

(o uwielbienie Trójcy Świętej w sercach wszystkich ludzi świata)

intencje – wersja ósma

Ks. Dariusz D.

Pierwsza Msza św. Pn 30.03. g. 15:00:

Ku czci Pana Jezusa niewinnie uwięzionego i Jego cierpień oraz o uwielbienie Trójcy Świętej w sercach wszystkich ludzi świata – mocą DUCHA ŚWIĘTEGO przez Najświętsze Serca: Jezusa, Maryi i św. Józefa, mocą wstawienniczą Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata.


Druga Msza św. Wt 31.03. g. 15:00::

Ku czci Pana Jezusa niewinnie sądzonego i skazanego przez niesprawiedliwy wyrok oraz o uwielbienie Trójcy Świętej w sercach Polaków i wszystkich ludzi świata – mocą DUCHA ŚWIĘTEGO przez Najświętsze Serca: Jezusa, Maryi i św. Józefa mocą wstawienniczą Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata.

Trzecia Msza św. Śr 1.04. g. 15:00:

Na uczczenie Pana Jezusa wyszydzonego przez całe Jego życie oraz o uwielbienie Trójcy Świętej w sercach Polaków i wszystkich ludzi świata – mocą DUCHA ŚWIĘTEGO przez Najświętsze Serca: Jezusa, Maryi i św. Józefa, mocą wstawienniczą Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata.

Czwarta Msza św. Cz 2.04. g. 15:00:

Ku czci Pana Jezusa zmarłego okrytego ranami, ogołoconego i konającego na drzewie Krzyża w swej śmierci oraz o uwielbienie Trójcy Świętej w sercach Polaków i wszystkich ludzi świata – mocą DUCHA ŚWIĘTEGO przez Najświętsze Serca: Jezusa, Maryi i św. Józefa, mocą wstawienniczą Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata.

Piąta Msza św. Pt 3.04. g. 19:00:

Ku czci Pana Jezusa zmarłego i Jego pogrzebu, oraz o uwielbienie Trójcy Świętej w sercach Polaków i wszystkich ludzi świata – mocą DUCHA ŚWIĘTEGO przez Najświętsze Serca: Jezusa, Maryi i św. Józefa, mocą wstawienniczą Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata.

Szósta Msza św. Sb 4.04. g. 15:00:

Ku czci zmartwychwstałego i uwielbionego Pana Jezusa oraz o uwielbienie Trójcy Świętej w sercach Polaków i wszystkich ludzi świata – mocą DUCHA ŚWIĘTEGO przez Najświętsze Serca: Jezusa, Maryi i św. Józefa, mocą wstawienniczą Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata.