31 Mszy św. w sierpniu 2022 r.

 1. – 10 Mszy św.[1] w int. jak niżej:
 2. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za dzieło stworzenia
 3. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za stworzenie Maryi
 4. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za poświęcenie swego Jedynego Syna
 5. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za Najświętszy Sakrament
 6. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za zesłanie Ducha Świętego
 7. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za Kościół święty
 8. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za Pismo Święte
 9. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za stworzenie aniołów
 10. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za dusze wybrane
 11. Podziękowania i UWIELBIENIA BOGA OJCA przez Dwór Niebieski za wszystkie i dzieła opatrzność, miłości i miłosierdzia Jego.
 12. – 9 Mszy św. w int. jak niżej:

9 x DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO przez zasługi Ran i Krwi Chrystusa o przebłaganie i wynagrodzenie za grzechy nasze, Polski i świata całego, aby złagodzić i uśmierzyć gniew Boży[2] i aby zostały przerwane, związane, odcięte, zdjęte wszelkie przekleństwa i skutki wszelkich obciążeń oraz zniweczone wszelki dzieła i zamysły szatana i wszelkiego zła osobowego przez Niepokalane Serce Maryi i cały Dwór Niebieski.

 1. – 3 Msze św. w int. jak niżej:

3 x O miłosierdzie Trójcy Świętej dla duchowieństwa[3], aby byli świadkami wiary, w gorliwym i odważnym głoszeniu w prawdzie i Duchu Bożym – Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego i zmartwychwstałego przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Apostołów i Matki Kapłanów i Wszystkich Świętych.

 1. – 3 Msze św. w int. jak niżej:

3 x O uwielbienie Trójcy Świętej w pokonaniu szatana i wszelkiego zła osobowego szczególnie w związaniu, złamaniu, przecięciu, zniweczeniu, zamknięciu wszelkich miejsc zła i przejść diabelskich oraz zniweczeniu wszelkich przekleństw, planów, sideł i dzieł szatana i jego sług mocą Ofiary i Krwi Jezusa Chrystusa przez Niepokalane Serce Maryi, św. Józefa za przyczyną św. Michała Archanioła, Jego Zastępów i Wszystkich Świętych.

 • – 3 Msze św. w int. jak niżej:

3 x O miłosierdzie wiarę, nadzieje i miłość dla wszystkich dzieci Ojca całej ludzkości, aby miłość Boża w ich sercach, duszy i życiu została odnowiona, wzmocniona i wypełniała się wola Boża przez Niepokalane Serce Maryi, Aniołów i Świętych.

 • – 3 Msze św. w int. jak niżej:

3 x O miłosierdzie Ojca Niebieskiego i łaskę zbawienia mocą ran i Krwi Chrystusa dla tych, którym grozi wieczna utrata zbawienia i którzy mieli być potępieni – mocą wstawienniczą Bolesne i Niepokalane Serce Maryi – Matki Miłosierdzia, Aniołów i Świętych.


[1] Intencje Boga Ojca z Nowenny do Boga Ojca z książki „8 DNI ŚWIĘTEJ OKTAWY POŚWIĘCENIA SIĘ BOGU OJCU” str. 61 nr 35. Źródło: http://www.kasinawielka-kaplicanabrzegu.pl/parafia-kasina-wielka/

[2] Pan Jezus do s. Zofii dnia 03.09.1991 r. Zamawiajcie choć jedna Mszę św. do Miłosierdzia Bożego o przebłaganie za grzechy świata, aby złagodzić i uśmierzyć gniew Boży”.

[3] Siostra Zofia miała wiele zachęty modlitwy za kapłanów np. w przekazach z dnia: 12.11.1993, 04.08.1997, 12.11.1995, 28.04.2008, 07.10.1997 r.