30 Mszy św. w kwietniu i maju 2022

3 x po 10 mszy św. w kwietniu i maju 2022
Intencje na 30 mszy św. w kwietniu 2022 roku

9 mszy świętych 28.03.-06.04.2022 w intencji:
O uwielbienie Trójcy św. w zniweczeniu wszelkich planów, sideł i dzieł szatana i jego sług mocą Ofiary i Krwi Jezusa Chrystusa przez Niepokalane Serca Maryi i Najczystsze Serce św. Józefa za przyczyną św. Michała Archanioła, Jego Zastępów i całego Dworu Niebieskiego.
Jedna msza św. jak niżej:
Uwielbienie i podziękowanie Trójcy św. mocą Ofiary i Krwi Jezusa Chrystusa przez Niepokalane Serce Maryi i Najczystsze Serce św. Józefa za przyczyną św. Michała Archanioła, Jego Zastępów i całego Dworu Niebieskiego za zniweczenie wszelkich planów, sideł i dzieł szatana i jego sług.

9 mszy świętych 1-27.04.04.2022 w intencji:
O szczególne błogosławieństwo dla Polski w łączności ze wszystkimi łaskami pomnożonymi do entej potęgi, które uzyskała Matka Boża od chwili poczęcia w jedności z Bogiem Ojcem-Bogiem Trójjedynym.
Jedna msza św. jak niżej:
Podziękowanie i uwielbienie Trójcy św. za zniweczenie wszelkich planów, sideł i dzieł szatana i jego sług.

9 mszy św. 28.04.07.05.2022 w intencji:
O miłosierdzie, o odwagę chrześcijańską i gorliwość apostolską, o wiarę, osłonę i umocnienie Ducha św. dla żyjących w kryzysie wiary biskupów, kapłanów, zakonników, misjonarzy i wiernych Kościoła Chrystusowego szczególnie chwiejnych i zdradzających Kościół i Boga za przyczyną Matki Kościoła, Królowej Apostołów, Matki Kapłanów i Wspomożenia Wiernych oraz całego Dworu Niebieskiego.
Jedna msza św. jak niżej:
O uwielbienie Trójcy św. i podziękowanie Panu Bogu za udzielone łaski i owoce tych odprawionych 9 mszy św. za przyczyną Matki Kościoła, Królowej Apostołów, Matki Kapłanów i wspomożenia wiernych oraz całego Dworu Niebieskiego.


Rycerka z Torunia informuje:
18 czerwca (sobota) o godz. 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II w Toruniu zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Legionu Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego. Serdecznie zapraszam /do udziału bezpośredniego i duchowego/.
Teresa z Torunia”