MSZE ŚW. w LISTOPADZIE 2021

2 x po 10 Mszy św. 1-10.11.2021 r.

10 Mszy św. –Intencja 1): O uwielbienie Boga w Trójcy Świętej Jedynego przez moc wstawienniczą Wszystkich Świętych, aby Miłość Boża przeniknęła całą przestrzeń stworzenia Bożego i wszystkie dusze ludzkie.

10 Mszy św. –Intencja 2): O uwielbienie Boga w Trójcy Świętej Jedynego przez moc wstawienniczą Wszystkich Świętych, aby Miłość Boża przeniknęła całą przestrzeń stworzenia Bożego i wszystkie dusze ludzkie szczególnie w Polsce – Ojczyźnie naszej za przyczyną i mocą modlitw dusz zbawionych i wszystkich zatroskanych o wypełnienie Woli Bożej.

30 Mszy św. w Listopadzie

2x10 mszy św. od 1-10 listopada 2021

Przez Najświętsze Serca Jezusa, Maryi i Józefa – Podziękowanie i uwielbienie Boga w Trójcy św. Jedynego za okazane miłosierdzie wszystkim duszom czyśćcowym – z prośbą o ich błagalne wstawienie się u Boga bogatego w miłosierdzie za Kościół, duchowieństwo, Ojczyznę, Legion MRMSJ, rodziny, grzeszników szczególnie tych, którym grozi utrata wiecznego zbawienia – mocą ofiary i Krwi Jezusa Chrystusa za wstawiennictwem Aniołów i Wszystkich Świętych.

2x10 mszy św. od 11-20 listopada 2021

Przez Najświętsze Serca Jezusa, Maryi i Józefa – uwielbienie i podziękowanie Bogu w Trójcy św. Jedynemu za okazane łaski miłosierdzia wszystkim duszom zbawionymz prośbą o ich błagalne wstawienie się u Boga bogatego w miłosierdzie za Kościół, duchowieństwo, Ojczyznę, rodziny, Legion MRMSJ, grzeszników szczególnie tych, którym grozi wieczna utrata zbawienia – mocą ofiary i Krwi Jezusa Chrystusa za wstawiennictwem Aniołów i Wszystkich Świętych.

2x10 mszy św. od 21-30 listopada 2021

Przez Najświętsze Serca Jezusa, Maryi i Józefa – uwielbienie i podziękowanie Bogu w Trójcy św. Jedynemu za okazane łaski wszystkim duszom najbardziej potrzebującym miłosierdzia – z prośbą o ich błagalne wstawienie się u Boga bogatego w miłosierdzie za Kościół, duchowieństwo, Ojczyznę, rodziny, Legion MRMSJ, grzeszników szczególnie tych, którym grozi wieczna utrata zbawienia – mocą ofiary i Krwi Jezusa Chrystusa za wstawiennictwem Aniołów i Wszystkich Świętych.

Msze św. zbiorowe w listopadzie 2021

W intencjach Matki Bożej Królowej Polski i Pokoju o Boże Miłosierdzie dla Polski, ochronę od zła przez wstawiennictwo MB Królowej Polski i polskich Patronów.

Intencja zbiorowa miesięcznych mszy św. na listopad 2021 r.

W trosce o Ojczyznę zamawia takie zbiorowe msze św. od czerwca 2021 r. rycerka Małgorzata Kołodziej z Krakowa u OO. Dominikanów w dni powszednie o 12.00, w niedzielę o 10.30

Zamawiamy nowennę z 9 mszy św. w pilnej intencji i polecamy owoce tej intencji w naszych modlitwach jako nowennę:

Do Boga Ojca o pomoc i ochronę naszej Ojczyzny przez wstawiennictwo Królowej Aniołów i Polski, Archaniołów, Anioła Stróża Polski i Polaków i Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata oraz za przyczyną Wszystkich Świętych.

Zamawiamy nowennę z 9 mszy św. w pilnej intencji i polecamy owoce tej intencji w naszych modlitwach jako nowennę:

9 mszy św. od 18-27.11.2021 r. o pomoc i ochronę naszej Ojczyzny ­ ks. Stanisław W.

Do Boga Ojca o pomoc i ochronę naszej Ojczyzny przez wstawiennictwo Królowej Aniołów i Polski, Archaniołów, Anioła Stróża Polski i Polaków i Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata oraz za przyczyną Wszystkich Świętych i Błogosławionych Narodu Polskiego a także zbawionych dusz ludzkich.

Dziesiąta Msza św. Uwielbienia i podziękowania za pomoc i ochronę naszej Ojczyzny ­ ks. Stanisław W.

Uwielbienie Trójcy Świętej i podziękowanie Bogu Ojcu za pomoc i ochronę naszej Ojczyzny przez wstawiennictwo Królowej Aniołów i Polski, Archaniołów, Anioła Stróża Polski i Polaków i Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata oraz za przyczyną Wszystkich Świętych i Błogosławionych Narodu Polskiego a także zbawionych dusz ludzkich.

10 msza św. 16-25.11.2021 r. ks. Ireneusz K.

Uwielbienie Boga Ojca i podziękowanie Trójcy Świętej za pomoc i ochronę naszej Ojczyzny przez wstawiennictwo Królowej Aniołów i Polski, Archaniołów, Anioła Stróża Polski i Polaków oraz Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata a także moc wstawienniczą Wszystkich Świętych.

MSZE ŚW. WIECZYSTE Z OFIAR RYCERZY
u Misjonarzy Krwi Chrystusa w Częstochowie (rycerze z Pelplina)
i u Werbistów w Chicago i w Stowarzyszeniu Misji Afrykańskich

  1. O wzmożone działanie Ducha Świętego w jedności Trójcy Przenajświętszej przez Niepokalane Serce Maryi – w przestrzeni całego stworzenia – w zniweczeniu wszelkiego zła za przyczyną św. Michała Archanioła i wszystkich Chórów Anielskich.
  2. Za Polskę, aby była posłuszna woli Jezusa Chrystusa Króla Miłosierdzia i przyjęła Jego władzę.
  3. O zniweczenie wszelkich planów, sideł i dzieł szatana i jego sług mocą Ofiary i Krwi Jezusa Chrystusa przez Niepokalane Serce Maryi i Najczystsze Serce św. Józefa za przyczyną św. Michała Archanioła, Jego Zastępów i Wszystkich Świętych.
  4. Uwielbienie i podziękowanie Trójcy Świętej mocą Ofiary i Krwi Jezusa Chrystusa przez Niepokalane Serce Maryi i Najczystsze Serce św. Józefa za przyczyną św. Michała Archanioła, Jego Zastępów i Wszystkich Świętych za zniweczenie wszelkich planów, sideł i dzieł szatana i jego sług.

W tej intencji ZAMÓWILI MSZE ŚW. w Chicago mr Iwona i w imieniu koła Legionu – Ania ze Szczecina.
– O wzmożone działanie Ducha Świętego w jedności Trójcy Przenajświętszej przez Niepokalane Serce Maryi – w przestrzeni Polski, Europy, Kościoła i całego stworzenia – w zniweczeniu działania wszelkiego zła mocą św. Michała Archanioła i wszystkich Chórów Anielskich.