20 mszy św. we wrześniu 2021

Intencja 9 mszy św. od czwartku, 2-11.09.2021r.

„W intencjach zanoszonych do Boga przez Matkę Kościoła, Królową Polski i Rodzin mocą wstawienniczą czcigodnego Stefana kard. Wyszyńskiego.

Dziesiąta msza św. w int.

Podziękowania za łaski i owoce oraz błogosławieństwa udzielone mocą odprawianych 9 mszy św. za przyczyną bł. Stefana Wyszyńskiego.

Nowenna – 9 mszy św. od niedzieli, 5-13.09.2021r.

Intencja:

Do Króla Miłosierdzia w intencjach dot. wszystkich spraw, zamierzeń i działań Legionu Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego mocą wstawienniczą św. Józefa i przyczyną Patronów Legionu.

Intencja szczegółowa:

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całego Legionu, Małych Rycerzy i ich rodzin, szczególnie dla Biskupów w zatwierdzeniach Legionu na terenie Kościołów lokalnych i w Polsce, proboszczów i opiekunów parafialnych i opiekunów MRMSJ a także w zamierzeniach i działaniach Zarządu, lokalnych kół i grup modlitewnych dla liczebnego i duchowego rozwoju wspólnoty mocą wstawienniczą św. Józefa i przyczyną Patronów Legionu.

 Dziesiąta msza św. 14.09.2021r.

Msza św. dziękczynna w intencji:

Podziękowania za łaski i owoce oraz błogosławieństwa udzielone mocą odprawianych 9 mszy św. w intencjach Legionu MRMSJ mocą wstawienniczą św. Józefa i przyczyną Patronów Legionu.